Трите неотсъдени дузпи за Ливърпул (видео + снимки)

От Ливърпул претендираха за три неотсъдени дузпи през първото полувреме на финала на Лига Европа със Севиля в сряда. Английският тим загуби с 1:3 от испанците, след като получи три безответни гола във вратата си през второто полувреме. И в трите ситуации футболисти на клуба от Андалусия играха с ръка в наказателното поле, но шведският рефер Йонас Ериксон си замълча и в трите случая, навличайки си гнева на мениджъра на мърсисайдци Юрген Клоп.

При първата ситуация португалският защитник Даниел Карисо игра с ръка, като в същото време изглеждаше, че извършва и нарушение срещу бразилския офанзивен халф на Ливърпул Роберто Фирмино. В другите две ситуации реферите не санкционираха за игра с ръка френския бранител Адил Рами и полския халф Гжегож Криховяк. Последният съвсем преднамерено протегна ръка и спря пас на Даниел Стъридж, проваляйки потенциална голова атака на английския тим.

Предлагаме ви трите ситуации в едно видео.