Израел разби юношите на България в Киев

Юношеският национален отбор на България отстъпи с 0:3 пред Израел в третата си среща от група "А" на международния турнир по футбол Виктор Банников в Киев за юноши до 16 години (родени 2000 г). Головете за Израел отбелязаха Сисай в 24-ата минута, Брами в 71-ата и Хен в 73-ата минута. Израел завършва като лидер в групата с 6 точки актив и се класира за финала. България остава на последно място с 1 точка. В другия мач от групата Сърбия победи Украйна с 1:0. На турнира в Киев възпитаниците на треньора Александър Георгиев завършиха 0:0 с домакините от Украйна и загубиха с 0:1 от Сърбия.