Верея взе глътка въздух след успех над Локомотив (Мездра)

ФК Верея постигна изключително важна победа с 3:0 при гостуването си на Локомотив (Мездра) в среща от 27-ия кръг на първенството в "Б" група. Двубоят се игра на стадион "Раковски" в град Севлиево заради наказание на домакините. През първото полувреме старозагорския отбор имаше превъзходство над противника си и успя да реализира две от положенията си. В 38-ата минута халфът Джунейт Яшар откри резултата, а в 40-ата минута Иван Винков удвои преднината на ФК Верея.

След почивката нападателят Методи Костов също се разписа във вратата на Локомотив и оформи крайния резултат 3:0.

В 28-ия кръг ФК Верея ще бъде домакин на Добруджа, а двубоят ще се играе в неделя (15 май) на стадион "Трейс Арена" от 19,00 часа.