Броки извади Менес от групата

Наставникът на Милан Кристиян Броки остави Жереми Менес извън групата за гостуването с Болоня. Двубоят е от предпоследния 37-и кръг на Серия "А",  а изненадващо французинът, който последните два кръга вкара първите си голове в първенство през този сезон, не попадна сред 23-ата избраници.

Срещу Верона той бе титуляр, като вкара за 1:0, но "росонерите" загубиха, а срещу Фрозиноне влезе резерва при 1:3, като вкара за 3:3 в 91-ата минута от дузпа на "Сан Сиро".

Иняцио Абате също е аут за мача. Халфът Андреа Бертолачи пък се завръща след травма, но едва ли ще играе от първата минута.
"Росонерите" имат нужда от две победи срещу Болоня и Рома и от грешна стъпка на Сасуоло, за да си гарантират шестото място, тъй като в момента са седми и без спечелване на финала с Ювентус за Купата на Италия за трета поредна година ще пропуснат евротурнирите.