Рангелов и Коняспор отпаднаха на полуфинал за Купата на Турция (видео)

Българският национал Димитър Рангелов се появи в игра като резерва за отбора на Коняспор, който загуби с 0:2 срещу Фенербахче и отпадна на полуфинал в турнира за купата на Турция по футбол.

Рангелов стъпи на терена в 64-та минута на мястото на Халил Сьонмез, но резултатът по това време беше 1:0 в полза на домакините, които спечелиха и първия мач с категоричното 3:0. Фернандао откри за Фенербахче в 47-та минута, а в 71-та се разписа от дузпа и с това неговият тим спечели двубоя с пет чисти гола аванс.

Фенербахче, 6-кратен носител на купата на Турция, ще играе на финал срещу отбора на Галатасарай, който има цели 16 трофея.