ПАОК вкара три на Пирин, Бербатов изгледа мача от трибуните

Отборът на Пирин (Благоевград) загуби с 3:0 контролата срещу ПАОК на стадион "Тумба" в Солун. Гръцките домакини вкараха и трите гола през първата част пред погледа на Димитър Бербатов, който изгледа от трибуните двубоя срещу родния си благоевградски клуб.

Мачът се изигра официално при затворени врата. ПАОК се готви за мач докато чака плейофите в гръцкото първенство, а Пирин почива тази седмица в "А" група.

Българският голмайстор не взе участие в тази проверка, защото не е готов. И вчера, и днес той тренира самостоятелно с кондиционния треньор на гръцкия тим, а по време на контролата беше на трибуните.

ПАОК поведе с две бързи попадения до 20-ата минута. В 17-ата Пелкас и Цимирот направиха двойно, а Робърт Мак oткри резултата за 1:0. Две минути по-късно Жайро даде отличен извеждащ пас за албанеца Куща, който веднага наказа Красимир Костов. В 42-ата Цимирот даде втора асистенция, а Цавелас оформи крайното 3:0.

ПАОК - ПИРИН (БЛАГОЕВГРАД) 3:0