Гаджев със страхотен гол в Англия (видео)

Българският халф на Ковънтри Владимир Гаджев все още се адаптира към английския футбол. 28-годишният играч обаче изглежда дава позитивни сигнали. Преди броени дни Гаджев отбеляза страхотен гол, макар и за младежкия отбор на Ковънтри Сити до 21 години. Бившият полузащитник на Левски напомни за най-добрите си дни при "сините" от София, като направи безпомощен вратаря на младежкия тим на Хъдърсфийлд Таун с мощен далечен шут, след отлична самостоятелна акция. Гаджев откри резултата през първото полувреме, а срещата завърши без победител - 1:1.

Вижте красивото попадение на българския футболист на 1:22 минута от началото на клипчето.

ОЩЕ ЗА ГАДЖЕВ И НОВИЯ МУ ОТБОР МОЖЕТЕ ДА ПРОЧЕТЕТЕ ТУК!