Литекс отново громи в "Б" група

Литекс 2 победи Ботев (Гълъбово) с 3:0 в мач от 26-ия кръг на Б-футболна група на градския стадион в Ловеч. Иван Горанов откри резултата в 24-ата минута слд точно изпълнен пряк свободен удар.

Превъзходството на домакините материализира с второ попадение Бьорн Йонсен в 56-ата минута, след като бе намерен непокрит в наказателното поле на гостите. Крайното 3:0 оформи Александър Цветков в 87-ата минута. Полузащитникът беше изведен на стрелкова позиция в наказателното поле и с техничен удар изпрати токпата в левия ъгъл на вратата на Ботев.

Това бе 9-ият пореден мач тази пролет, в който Литекс 2 не познава загубата. "Оранжевите" имат 7 победи и 2 равенства.