Дубъл на Пушич носи успех на Мидтиланд и Бодуров

С дубъл на Мартин Пушич отборът на Мидтиланд, където играе българския национал Николай Бодуров, постигна победа с 2:0 у дома над Одензе в поредния кръг на датската Сеуперлига. Домакините изцяло доминираха в мача, а първото им попадение падна още в 4-ата минута.

В началото на второто полувреме Пушич окончателно довърши съперника, който успя да отправи едва три удара в очертанията на вратата срещу девет за домакините. С победата Мидтиланд се изкачи на втората позиция в класирането, но остава далеч от лидера Копенхаген. Бодуров игра цял мач за домакините.