Септември с победа над Пирин (Гоце Делчев)

Отборът на Септември (София) записа нова победа в Югозападната "В" група, след като победи с 3:1 отбора на (Пирин Гоце Делчев). Септемврийци изиграха равностоен двубой, като през втората част успяха да наложат абсолютно надмощие над противника.

Резултата бе открит в 35-ата минута от Данаил Иванов, който стреля след асистенция на Лъчезар Котев. Двата отбора се прибраха на почивката при гол аванс в полза на домакините, а в средата на второто полувреме Антонио Павлов удвои с плътен шут в долния десен ъгъл на вратата. Третото попадения за Септември бе дело на Мариян Димитров в 80-ата минута на двубоя, когато левият краен защиник напредна по фланга, влезна в наказателното поле и стреля в далечния ъгъл за 3:0.

Шансове да отбележат до края на полувремето имаха Милош Стоянов, който удари греда и Валентин Сливов, а въпреки превъзходството на септемврийци, гостите от Гоце Делчев успяха да стигнат до почетно попадение в последната минута на двубоя.