Локомотив (Мездра) се разправи с аматьори от Франция и Белгия

Локомотив (Мездра) победи в контролна среща с 2:1 сборен френско-белгийския тим от аматьори, който е на подготвителен камп в България. Двубоят се игра на градския стадион в Мездра. Наставникът на железничарите Анатоли Тонов започна мача с експериментален състав. В 23-ата минута Локо поведе с 1:0 след комбинация между Георги Мирчев, Любомир Христов и Кристиян Тунчев.

В 59-ата минута Майкъл Тевия увеличи на 2:0 с удар от фаул от около 25 метра. 10-ина минути преди края на двубоя Трезор отбеляза гол за чуждестранния тим, оформяйки крайния резултат 2:1.