Карачанаков не игра при равенство на Краковия (видео)

Бившият халф на ЦСКА и Славия Антон Карачанаков не се появи в игра за Краковия при равенството 2:2 с Погон (Шчечин) в 28-ия кръг на полското първенство. Българинът беше в групата за мача, но треньорът на гостите Яцек Желински не заложи на него.

Адам Гюрксо откри за Погон в 8-ата минута, но Томаш Вештенички и Матеуш Вдовяк обърнаха резултата в полза на Краковия. Крайното 2:2 оформи Давид Корт в 56-ата минута.

Краковия е на 3-о място в класирането с 44 точки. Лидер е Легия (Варшава) на Михаил Александров с 58 точки, следван от Пиаст Гливицие с 55.