Отборът на Жоро Миланов отстъпи второто място

Грасхопър загуби с 0:2 гостуването си на Санкт Гален в последен мач от 23-ия кръг на швейцарската Супер лига. Без българския национал Георги Миланов, който е контузен, "скакалците" не успяха да се противопоставят на съперника си и получиха два гола още до почивката. Техни автори станаха Алберт Буняку в 14-ата минута и Даниел Алексич в 41-ата.

Грасхопър не се възползва дори от ранното изгонване на Марио Муч. Футболистът на Санкт Гален получи директен червен картон в 18-ата минута при 1:0.

В класирането Грасхопър е на трето място с 38 точки, отстъпвайки втората позиция на Йънг Бойс, който има 39. Убедителен лидер с 53 точки е Базел.

САНКТ ГАЛЕН - ГРАСХОПЪР 2:0
1:0 Буняку (14)
2:0 Алексич (41)