Това ли е пропускът на годината в Италия? (видео)

Босненският нападател на Рома Един Джеко се отчете с 2 гола и хубава асистенция за първото попадение на египтянина Мохамед Салах при победата на "вълците" с 5:0 срещу Палермо на "Олимпико" вчера, но мачът от Серия "А" ще се запомни и с шокиращия пропуск на празна врата на "деветката" на столичани. В 28-ата минута, при резултат 0:0, намиращият се във вратарското поле на сицилианците Джеко намери начин да пропусне целта с левия крак, но две минути по-късно все пак се реваншира за това нескопосано отиграване с хубав гол за 1:0. По-късно босненецът оформи крайния резултат с втория си гол в срещата.

Двубоят ще се запомни, разбира се, и с майсторския гол за 4:0 на Салах.