Монако измъкна точка от Сент Етиен (видео)

Отборите на Сент Етиен и Монако завършиха наравно 1:1 в мача помежду си от 26-ия кръг на Лига 1. Домакините могат да съжаляват, че не стигнаха до успеха, тъй като бяха по-активният тим през целия мач и водеха в резултата до 84-ата минута.

През първата част Рено Кохад бе близо до гола, но Даниел Субашич спаси удара му от фаул. Попадение на Кевин Моне-Паке пък бе отменено заради спорна засада. В 57-ата минута Мустафа Баял Сал откри резултата с глава след центриране на Рено Кохад. Шест минути преди края на мача обаче Вагнер Лав изравни след разбъркване в наказателното поле и така донесе точката на монегаските.

След поделените точки Монако заема еднолично втората позиция с актив от 46 точки. Сент Етиен пък е трети с шест по-малко на трета позиция.