Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Прекратиха контролата на Локомотив (София) (видео)

Метеорологичните условия за пореден път се оказаха пречка за контролните срещи на Локомотив. Днешната среща със София 2010, където начело на тима е Тодор Янчев бе прекратена в началото на второто полувреме при резултат 2:0 в полза на София 2010. Причината за това решение бе вятърът и силния дъжд.

През първото полувреме домакините поведоха с 1:0, а в началото на второто отбелязаха куриозен гол от корнер с помощта на вятъра. 10 минути по-късно двата отбора се решиха да прекратят двубоя и срещата приключи при резултат 2:0.

София 2010 – Лoкомотив (София) 2:0 (прекратен в 58 мин)

1:0 Симеон Ганчев 5

2:0 Асен Асенов 50-автогол

СОФИЯ 2010: Кирил Георгиев, Давид Стоянов, Иво Маринов, Мирослав Иванов, Тони Стоичков, Николай Лазаров, Александър Димитров, Радой Божилов, Александър Аспарухов, Христо Бангеев, Симеон Ганчев. Старши треньор – Тодор Янчев

ЛОКО СФ: Драгомир Петков, Николай Велков, Антон Славчев, Дарко Савич, Димитър Тодоров, Костадин Ангелов, Кристиян Величков, Мартин Димитров, Росен Йорданов, Георг Василев, Васил Димитров. Старши треньор – Антон Велков.