Ботев (Гълъбово) победи Розова долина в село Ягода

Ботев (Гълъбово) победи с 3:0 тима от Югоизточна В група Розова долина (Казанлък) в контролна среща, която се игра на стадиона в село Ягода.

Гълъбовци откриха резултата още в третата минута. След центриране на Емил Иванов отляво най-съобразителен в наказателното поле се оказа Любомир Александров, който се разписа за 1:0.
Казанлъчани удариха греди в двете полувремена след удари на Николай Стоичков. След почивката обаче Ботев реализира още две попадения. В 54-та минута Реджеб Халил намери на удобна позиция в пеналта Иван Тошев, който не сгреши за 2:0. В 77-та минута Халил засече с воле центрираната от Ивелин Илиев топка за третия гол на гълъбовци.

След тази проверка приключи лагерът на Ботев в село Ягода и отборът ще продължи подготовката си за пролетния полусезон в Б група на клубния си стадион в Гълъбово.