Божиков и Касъмпаша не оказаха съпротива на Фенербахче (видео)

В първа среща от 21-ия кръг на турското първенство лидерът в класирането Фенербахче победи с 3:1 Касъмпаша и вече има аванс от 5 точки пред единствения си преследвач Бешикташ.  Цял мач за гостите игра Васил Божиков, а другият българин в Касъмпаша - Страхил Попов, пропусна двубоя заради наказание.

Първото полувреме премина при подчертано надмощие на "фенерите" и в 37-ата минута Диего откри резултата. Малко по-късно Робин ван Перси удвои от дузпа, а след почивката натискът на домакините продължи и те решиха всичко в своя полза с попадение на Алпер Потук, преди Санхариб Малки да вкара гола на честта за Касъмпаша.

В класирането тимът на Божиков и Попов е на 7-о място.

ФЕНЕРБАХЧЕ - КАСЪМПАША 3:1