Така се подкрепя отбор (видео)

Отборът на Селта имаше илюзорни шансове за класиране на финала за Купата на краля след загуба с 0:4 в първия мач със Севиля. Въпреки това феновете на "небесносините" подкрепяха ревностно своя отбор както по време на цялата срещата, така и преди и по време на битката на "Балаидос". Част от най-ревностните фенове посрещнаха автобуса на отбора с радостни викове и зрелищна пирообстановка.

По време на двубоя публиката нажежи атмосферата с нестихваща подкрепа. Яго Аспас вкара два гола, за да зададе интрига на сблъсъка, но едва минута по-късно Евер Банега изпепели илюзиите на домакините. Публиката на Селта показа колко е голяма, след като скандираше името на Джон Гуидети веднага след като нападателят изпусна дузпа.

Снимки: Faro de Vigo, La Voz de Galicia