Лудогорец взе солидна преднина и обезсмисли реванша с Хебър - на живо от Разград след 4:0

Вихрен и Локомотив Мездра не се победиха в Сандански

Третодивизионният Вихрен завърши 2:2 срещу Локомотив Мездра от "Б" група в контролна среща в Сандански. Четирите попадения паднаха след почивката. В 62-рата минута при бърза контраатака на гостите Златко Банев се оказа най-съобразителен пред вратата на домакините и отблизо прати топката в мрежата на Димитров за 0:1. Осем минути по-късно отново Банев се разписа и удвои преднината на локомотивци.

До края домакините упражниха натиск и усилията им се увенчаха с успех. В 77-ма минута Георги Владимиров намали след добро подаване на Смилен Златанов, а в самия край на срещата след центриране от ляво в наказателното поле на Локомотив включилият се в помощ на нападението Ивайло Иванов беше оставен свободен на втора греда и с крак отклони топката в мрежата за 2:2.