Зверска проява срещу Бербатов ядоса ПАОК (видео)

От ПАОК изразиха недоволството си от съдията на неделното дерби срещу Олимпиакос, което отборът загуби с 0:1. Става дума за ситуация с участието на Димитър Бербатов в 58-ата минута, при която той беше грубо ударен с лакът от защитника на съперника Алберто Ботия. Реферът Алесандрос Димитропулос обаче омаловажи инцидента и показа само жълт картон на испанеца, което вбеси гостите от Солун, които настояваха за изгонване. От ПАОК публикуваха снимка от въпросното единоборство с ироничния коментар, че Ботия играе чисто.

Иначе арбитърът е обвиняван, че е подминал и други доста спорни ситуации - в ущърб и на двата отбора, в които дори се стигна до размяна на удари. Съдията все пак обаче изгони по един футболист и от двата тима за по два жълти картона.

Бербатов остана на терена през целия мач, а след това поражение ПАОК продължава да бъде на четвърта позиция в класирането.