Киево обърна Торино като гост

Киево стигна до изненадваща победа с 2:1 при гостуването си на Торино. И двата отбора бяха в слаба форма и в нужда от точки. Торо поведе в 19-ата минута, когато Имобиле свали една дълга топка и намери Бенаси, който откри резултата. Имобиле пропусна двойна възможност да увеличи аванса на домакините, но първо Дайнели изби от голлинията, а след това нападателят стреля неточно.

Киево изравни с известно доза късмет, след като Бруно Перес в опит да изчисти прати топката в собствената си врата. Гостите стигнаха до победата в 72-ата минута, когато Авелар събори Кастро и Бирса от бялата точка направи 1:2, въпреки че на два пъти трябаше да изпълни дузпата.