Локомотив (ГО) започна с победа участието с в "Балчик къп"

Локомотив (Горна Оряховица) стартира с победа участието си в група Б на турнира "Балчик къп". В първа среща от групата "железничарите" се наложиха над Ботев (Враца)с 2:0. И двата гола за победителите паднаха след почивката от идентични ситуации. Резултатът откри Йордан Апостолов в 54-та минута с удар от границата на наказателното поле. В 85-та минута Симеон Мечев затвърди успеха на Локомотив с идентичен гол. Във втората среща от групата в момента играят Черноморец /Балчик/ и Септември /Тервел/.

Утре е почивен ден за участниците в турнира. Следващите срещи са от група А и са във вторник от 14.00 часа. На терените в курорта "Албена" ще играят Дунав /Русе/ срещу Интер /Плачидол/ и Черно море - Балкан /Ботевград