Берое затрудни националния на Румъния

Отборът на Берое загуби с 1:2 от националния отбор на Румъния. Старозагорци затрудниха участника на Евро 2016 и показаха добра игра, въпреки загубата. Спас Делев откри резултата в 30-ата минута, когато бе изведен с дълъг пас и след като преодоля бранител на съперника разстреля вратаря. Пет минути по-късно обаче Денис Алибец изравни. Бившият нападател на Интер получи топката в наказателното поле и със силен удар вкара за 1:1, Победното попадение за Румъния отбеляза Йоан Хора в 69-ата минута. Крилото на Пандури се възползва от разбъркване в малкото наказателно поле и прокара топката в мрежата. Следващата контрола на Берое в Турция е на 9 февруари срещу казахстанския Акжаик (Орал).

БЕРОЕ - РУМЪНИЯ 1:2
1:0 Делев (30)
1:1 Алибец (35)
1:2 Хора (68)

БЕРОЕ: 22. Благой Макенджиев, 18. Атанас Зехиров, 6. Иво Иванов, 15. Георги Динков, 28. Веселин Пенев, 8. Георги Сърмов, 27. Игор Джоман, 11. Неманя Милисавлевич, 21. Елиаш, 77. Спас Делев, 7. Георги Андонов