Преотстъпен от Левски с нов гол за Нефтохимик

Отборът на Нефтохимик се наложи над Ботев Гълъбово с класическия резултат 3:0. Спарингът се игра на градския стадион в Българово. Целият мач мина при тотален превес за бургазлии и трите гола бяха най-малкото с което гостите се отърваха.

В 38-ата минута преотстъпения юноша на Левски Илия Димитров откри, а Симеон Иванов удвои през втората част. В 68-ата минута пък бившия юноша на Левски Ерай Карадайъ оформи класическата победа на Нефтохимик.

Състав на Нефтохимик: Денчев, Гочев, Жеков, Трифонов, Коев, Гаджев, Мисяк, Цачев, Борисов, Димитров, Стефанов (Влезли като резерви: Илиев, Кижев, Неделчев, Филипов, Андонов, Петров, Костов, Дрянов, Иванов, Карадайъ)