Монтана удари отбора на Джика Хаджи

Монтана победи с 3:1 втория отбор на втория в елитната дивизия на Румъния Виторул (Констанца) в последната си среща от лагера в Алания. Тимът на треньора Георге Хаджи откри резултата в 11-та минута. Централният защитник на монтанци Асен Георгиев изравни в 36-та минута, след като засече с глава центриране от корнер. През второто полувреме и в двата отбора бяха направени много смени. Иван Минчев вкара дузпа за 2:1 в 51-та минута, отсъдена за игра с ръка. Крайният резултат оформи Сергей Георгиев в 86-та минута, след асистенция на Цветан Варсанов. Това бе най-стойностната проверка за Монтана в турския курорт, като в предишните четири отборът завърши наравно.