Ботев (Гълъбово) победи Свиленград в мач със седем гола

Отборът на Ботев (Гъл) победиха с 4:3 Свиленград в мач на много високи обороти. Домакините поведоха в 18-ата минута чрез Мартин Гоцевски. С голове на Иван Тошев в 33-ата минута и Реджеб Халил в 50-ата минута, ботевци обърнаха резултата. В 56-ата минута централният нападател на Свиленград Любомир Александров изравни за 2:2. В 61-ата минута, след прекрасна триходова комбинация между Халил Грозданов и Зотев, последният с хубав удар отново даде предимство на Ботев. Домакините изравниха за 3:3 чрез Александров в 70-ата минута.

Крайният резултат 3:4 за Ботев оформи централният защитник Мирослав Енчев 88-ата минута.