Бивш нападател на Ботев с първи гол за Локомотив (ГО)

Локомотив (Горна Оряховица) победи с категоричното 3:1 третодивизионния Розова долина (Казанлък), постигайки първи успех в контролите тази зима. В първия мач от подготовката, "железничарите" завършиха 1:1 с Ботев (Гълъбово).

Двубоят се игра на новия стадион в Мъглиж, а класата на играчите на Сашо Ангелов пролича още в началните минути. Резултатът откри голмайсторът Тихомир Кънев, който се разписа в 25-ата минута след извеждащо подаване на новото попълнение Ерик Почански.

Другият привлечен от треньора Сашо Ангелов тази зима - Димитър Алексиев, покачи на 2:0. Отписаният от "Ботев" (Пловдив) нападател беше точен малко след началото на второто полувреме. В 70-ата минута за 3:0 отбеляза друг опитен играч - Антоний Балъков. До края "розите" стигнаха до почетно попадение, което бе дело на Михаил Лалев.