Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

Вутов вкара гол на Катания (видео)

Юношата на Левски Антонио Вутов вкара гола за тима си Козенца при домакинското равенство 1:1 с Катания в мач от Лега Про (третата дивизия на италианския клубен футбол). Вутов бе точен за 1:0 от дузпа в 61-ата минута, но в 84-ата Плазмати изравни и спаси сицилианците от поражение. Попадението бе негово първо сред професионалистите в Италия.

Вутов бе титуляр за Козенца и остана на терена до 75-ата минута, когато бе сменен от Каваларо. Четвърт час след началото на второто полувреме Пелагати извърши нарушение срещу Вутов в наказателното поле на Катаня и реферът посочи бялата точка, а играчът на гостите получи червен картон. В добавеното време и Тедески от Козенца получи червен картон.

Вутов и компания заемат пето място в класирането на Лега Про (Група "С"), на 7 точки зад лидера Казертана. Катания се намира на 11-а позиция.