Любо Минчев: Можем да изненадаме всеки

Треньорът на Берое Любомир Минчев критикува играта на своите възпитаници през първото полувреме на двубоя с шампионите от Лукойл Академик. "Зелените" отстъпиха като гости с 69:78, но изиграха страхотна последна четвърт, в която доста стреснаха скъпата селекция на домакините от Правец.

"Знаете ли каква е разликата, за да се получи така през последната четвърт. Последната четвърт ние нямаме нито една грешка, а през първото полувреме се опитахме да направим антирекорд с 15 грешки за едно полувреме. Мачът свършва с 9 точки разлика, а ние имаме 9 атаки по-малко от тях. Те са по-добри, по-опитни, по-класни, всичко са по-по-по. Имаме два пъти повече грешки. Може би сме запразнили малко по-рано, с всички тези грешки първото полувреме. Трябва да продължаваме напред, защото имаме мачове. Както може всеки нас да ни изненада, така и ние кажи-речи можем да изненадаме всеки. Януари и февруари са ни доста натоварени", бяха думите на Минчев в ефира на БНТ относно срещата с Лукойл Академик.