Рангелов не игра при победа на Коняспор

Националът Димитър Рангелов не игра за Коняспор при победата над Етимесгут Беледиеспор с 1:0 в среща от група G на турнира за Купата на Турция. Българският нападател беше в групата на гостите, но не се появи на терена. Единственият гол в двубоя отбеляза Риад Бажич в 11-ата минута. В средата на първата част Коняспор остана с човек по-малко на терена, след като Томаш Борек получи директен червен картон.

В класирането отборът на Рангелов е начело с 6 точки, а Етимесгут остава последен без спечелена точка.

В среща от група D на турнира Мерсин без Николай Михайлов навакса пасив от два гола и стигна до 2:2 срещу Ризеспор.

ЕТИМЕСГУТ БЕЛЕДИЕСПОР - КОНЯСПОР 0:1
0:1 Бажич (11)

МЕРСИН - РИЗЕСПОР 2:2
0:1 Тужински (2)