Мело, полудя ли? (видео)

Халфът на Интер Фелипе Мело не помогна много на тима си в мача с Лацио на "Джузепе Меаца" в Милано в неделя вечерта. Напротив, бразилецът предаде съотборниците си с неадекватните си действия в края на мача и е със сериозен принос за поражението с 1:2 от "Орлите". В 86-ата минута Мело прегази Сергей Милинкович-Савич в наказателното поле на "нерадзурите" и това до доведедо дузпа и победен гол за Лацио, реализиран от Антонио Кандрева (след добавка, тъй като Самир Ханданович първоначално отрази шута от бялата точка). В 90-ата минута Мело съвсем обърка спортовете, нанасяйки каратистки удар на аржентинския полузащитник на гостите Лукас Биля, за което съвсем логично получи червен картон.