Втори гол за сезона за Цветан Генков

Второто си попадение за сезона вкара Цветан Генков, а тимът му Денизлиспор разби пряк конкурент за оставане във втора дивизия. Денизли се наложи с 4:1 над Караденизспор (Трабзон) и с 16 точки се измъкна от трите изпадащи места, където гостите се сринаха с 15. Генков откри резултата в 8-ата минута след двойно подаване с Дженк Гювенч, а след него с две попадения блесна голмайсторът на тима Леандриньо.

Реджеп Нияз покачи на 4:0 в 72-ата минута, а гостите от Трабзон върнаха един гол десет минути преди края. Това е второ попадение за бившия нападател на Левски и Локомотив (София), а Даниел Димов- другият българин в отбора на Денизли, не взе участие в срещата.