Лацио обърна Удинезе за Купата (видео)

Лацио се класира за четвъртфиналите на турнира за Купата на Италия, след като направи обрат и отстрани Удинезе с 2:1. Всичко се случи през второто полувреме, като в 67-ата минута гостите от Удине излязоха напред в резултата. Панайотис Коне овладя висока топка и с нисък удар по земята не остави шанс на вратаря Етрит Бериша. Алесандро Матри обаче изравни три минути по-късно, завършвайки бърза атака със зрелищен удар.

Победното попадение бе дело на Данило Каталди в 79-ата минута при добавка. Абдулайе Конко стреля, вратарят на гостите Алекс Мере отби, а Каталди беше най-бърз, за да класира "орлите" напред. Лацио е домакин на Ювентус в следващия етап, а по-късно днес е последната срещу от осминафиналите между Сампдория и Милан.

ЛАЦИО - УДИНЕЗЕ 2:1