Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Хетафе и Реал Сосиедад не се победиха

Отборите на Хетафе и Реал Сосиедад завършиха 1:1 и си поделиха точките в първия мач от 15-ия кръг на испанската Примера дивисион. И двете попадения паднаха през втората част. Домакините откриха чрез Пабло Сарабия в 46-ата минута. Равенството беше възстановено в 67-ата минута от Агириче, а домакините имаха претенции голът да бъде отменен заради засада, но те не бяха уважени.

Така Хетафе застигна по точки Спортинг Хихон, като и двата отбора имат по 15. Реал Сосиедад пък има с една повече.