Дюлгеров: Пирин няма да изпадне

Играчът на Пирин (Благоевград) Александър Дюлгеров бе разочарован от загубата с 0:3 от Славия, но израви увереност, че "орлетата" няма да изпаднат.

„Никой от нас не може да си обясни какво се случи. Може би доза късмет, защото започнахме добре, после един фаул и гол за Славия. След почивката излязохме мотивирани, но видяхте какви голове вкараха. Затова мисля, че имаше и доза късмет.Не бе свършил мачът на почивката. Треньорът направи две офанзивни смени, но допуснахме втори гол. После пак се опитахме, но след третото попадение вече бе трудно да се обърне развоят на срещата.Има отбори, срещу които се играе трудно. Явно за нас този тим е Славия. Два мача тук, за съжаление ги загубихме с 0:3 и двата. Въпреки загубата обаче мисля, че не трябва да правим трагедия. Отборът върви напред и аз съм убеден, че няма да изпаднем. Това дори не го говорим в съблекалнята. В Благоевград винаги на първо място е пиринският дух. На подготовката ще видим как ще играем занапред", допълни защитникът.