Стамен Белчев обявява целите на ЦСКА-София в турнира за Купата и в първенството

Казанлък Волей с чиста победа над Раковски

Женският волейболен отбор на Казанлък Волей победи като гост Раковски (Димитровград) с 3:0 (25:19, 26:24, 25:18)* в мач от 5-ия кръг на НВЛ-жени, който се игра в спортна зала "Младост".

Казанлъчанки извоюваха успехa над Ракoвски в Димитровград, като срещнаха най-голяма съпротива през втория гейм на мача. В него момичетата от Димитровград показаха разнообразна игра, с която достигнаха до  възможността да затворят гейма, но разколебаване в състава прати гейма в актива на "розите", спечелен с 26:24. В началото на първия и третия гейм резултът вървеше точка за точка, но гостенките от Казанлък успяваха да натрупат преднина, която бе достатъчна, за да затворят геймовете съответно при 25:19 и 25:18.

Най-резултатна за Казанлък стана Веселина Григорова с 11 точки (6 аса!!! и 26% ефективност в атака) за победата. За домакините от Раковски Гала Гълъбова и Ани Боздева завършиха с по 15 точки.

*Статистика: Красимир Кънев (скаутмен на Казанлък Волей)