Локомотив (ГО) продължава да мечтае за "А" група

Отборът на Локомотив (Горна Оряховица) победи Ботев (Гълъбово) с 2:0 в мач от 16-ия кръг на "Б" група. "Железничарите" бяха по-добрият отбор на терена и съвсем заслужено се поздравиха с трите точки. Тихомир Кънев откри резултата през първата част.

Иво Харизанов подпечата победата на тима на Сашо Ангелов с гол през второто полувреме.

След този сблъсък Локомотив съкрати разликата от първото място, след като Поморие загуби с 1:2 гостуването си на Оборище (Панагюрище). Тимът от Горна Оряховица има 31 точки. Новият лидер в "Б" група е Дунав (Русе), които разбиха Лудогорец 2. Играчите на Веско Великов събраха актив от 35 пункта.