100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:4

Лацио с нова победа в Европа, Сент Етиен също е в следващата фаза (видео)

Отборът на Лацио спечели категорично своята група G след успех с 3:1 над гостуващия Днипро. Сент Етиен измъкна точка (1:1) при визитата си на Розенборг и това беше достатъчно за бетонирането на французите на второто място в групата.

В Рим Антонио Кандрева отбеляза ранен гол в четвъртата минута, насочвайки под плонжа на Денис Бойко, след като се възползва от страхотен пас на Марко Пароло. Бруно Гама изравни в средата на второто полувреме (65) след удар с първо докосване. Пароло (68) и Джорджевич (90+3) донесоха успеха за римляните.

В същото време на Скандинавския полуостров Нолан Ру отбеляза дузпа в 80-ата минута, елиминирайки гол на Сьодерлунг в 40-ата.

Лацио - Днипро - 3:1
1:0 Кандрева (4)
1:1 - Бруно Гама (65)
2:1 - Пароло (68)
3:1 - Дорджевич (90+3)

Розенборг - Сент Етиен - 1:1
1:0 - Сьодерлунд (40)