Нефтохимик без загуба тази есен при юношите младша възраст

Есенният дял на първенството за юноши младша възраст премина без нито една загуба за Нефтохимик. Последния мач „шейховете“ изиграха днес, на стадион Долно Езерово, срещу отбора на Стралджа и победиха с 3:1.

Първото полувреме завърши с резултат 2:0, след точни попадения на Йолиян Милков и Иван Игнатов. През втората част домакините допуснаха грешка в защитата и отборът на Стралджа отбеляза единственото си попадение. Малко след това крайния резултат 3:1 оформи Янко Стоилов.

Юношите на Нефтохимик са безапелационни лидери в класирането. Те нямат нито една загуба или равенство от началото на първенството. „Шейховете“ натрупаха актив от 30 точки, а головата им разлика е 44-2.