Очаквайте: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Апостол Попов изгонен при победа на Университатя

Бившият защитник на ЦСКА Апостол Попов получи червен картон при победата на Университатя (Крайова) с 2:0 над Конкордия (Чиайна) в среща от 18-ия кръг на румънското първенство. Българинът имаше официално предупреждение през първото полувреме, а в 73-ата минута получи втори жълт картон и остави тима си с човек по-малко.

Изгонването на Апата не бе фатално за Университатя, защото отборът вече бе взел аванс от два гола. Кай откри в 26-ата минута, а в 66-ата Андрей Иван се разписа за 2:0.

Христо Златински също бе титуляр за гостите и игра до последните секунди, когато бе заменен от Мадсон. След днешния успех Университатя е на 6-о място в класирането с 26 точки.

КОНКОРДИЯ ЧИАЙНА - УНИВЕРСИТАТЯ КРАЙОВА 0:2