Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Локомотив (Мездра) загуби от сърби, Стоичков бележи

Отборът на Локомотив (Мездра) отстъпи с 1:3 гостуването си в контролата срещу Нови Пазар, който се състезава в сръбската Суперлига. Родният тим поведе с гол на Георги Стоичков. Юношата на "сините" бе точен в 16-ата минута. Домакините играха с почти всички свои титуляри и напълно логично изравниха в 38-ата минута. Точен за сърбите бе Миролюб Костич. Втората част започна с нов гол във вратата на "железничарите" - Фарук Бихорач даде аванс на Нови Пазар в 48-ата минута, а минути преди края на срещата Анеш Рушевич вкара и трети гол.