Вутов игра при успех на Козенца

Младежкият национал на България Антонио Вутов игра 20 минути за четвъртия успех на своя тим Козенца в двубой от 10-ия кръг на Лега Про С. Юношата на Левски влезе в 72-ата минута при домакинската победа с 2:0 над Лупа Кастели Романи. 19-годишният талант влезе при резултат 1:0, а минута по-късно Козенца удвои чрез точен удар на Криако. Тимът можеше да стигне и до по-изразителна победа, но Аригини, който бе открил пв 27-ата минута, пропусна в 77-ата минута дузпа.

Вутов все още няма гол този сезон. Както е известно, той е преотстъпен от Удинезе до края на сезона.

Козенца е на четвърто място с актив от 17 точки, докато лидерът Месина е с 19. Фоджа има 18, а Касертана също има 18, но и мач по-малко.