Борко Стойчев и Атромитос не издържаха срещу ПАО, равенство за Хичо (видео)

Бившият защитник на Левски Борислав Стойчев не можа да помогне на своя Атромитос да избегне загубата от Панатинайкос в 10-ия кръг на гръцкото първенство. Неговият тим водеще в резултата до средата на второто полувреме с гол на Стефано Наполеони, но Николасос Карелис изравни в 72-ата минута, а в 84-ата шведският национал Маркус Берг донесе трите точки на "детелините".

Друг бивш играч на Левски - Николай Димитров, също не можа да се зарадва на победа днес. Хичо игра до 72-ата минута при равенството на Ксанти като гост на Калони - 2:2. Отборът на българина поведе за 2:1 в 85-ата минута, но в послените секунди на добавеното време домакините се спасиха с попадение от дузпа.

В класирането води Олимпиакос с пълен актив от 27 точки, следван от Панатинайкос с 22 и Паниониос с 19. ПАОК на Димитър Бербатов е на 6-о място, а утре приема Пантракикос.

АТРОМИТОС - ПАНАТИНАЙКОС 1:2
1:0 Наполеони (52)