Сапонара застреля Палермо на "Ренцо Барбера" (видео)

Отборът на Емполи постигна важна победа в гостуването си на Палермо от 11-ия кръг на Серия "А". Гостите на "Ренцо Барбера" се наложиха с минималното 1:0, но прибавиха ценни три точки в актива си. Българинът Ивайло Чочев не влезе в игра за "розовите".

Единственото попадение в мача реализира Рикардо Сапонара в 53-ата минута. Тогава той отправи хитър удар по земя от фаул и успя да прокара кълбото под стената и да го оплете в мрежата за 0:1.

С тази победа Емполи изпревари днешния си съперник и излезе на 12-ата позиция с 14 точки. Палермо пък остава в долната част на таблицата на 16-ата позиция с 11 точки.