Новара с Гълъбинов изпусна победата след автогол в добавеното време

Отборът на Новара с българина Андрей Гълъбинов в състава си направи равенство 1:1 в гостуването си на Бари от 11-ия кръг на Серия "Б". Гостите могат да съжаляват, че изпуснаха победата, тъй като изравнетилната попадение на домакините дойде в 3-ата минута на добавеното време и всъщност бе автогол.

Новара откри резултата в 21-ата минута с попадение на Фараго. И когато тимът вече се виждаше като победител, в 93-ата минута на двубоя Фараони действа неразчетено в отбрана и прати кълбото в собствената си врата за крайното 1:1.

Така Новара остава на 12-ото място в класирането с актив от 13 точки. Бари пък е 5-ти с 19 точки. Водач в таблицата е Чезена с 23 точки.