Гол в 94-ата минута попари Торино срещу Дженоа (видео)

Отборите на Торино и Дженоа направиха зрелищно равенство 3:3 в мач от междинния 10-и кръг на италианската Серия "А". Началото на головото шоу на "Олимпико" в Торино даде Диего Лаксалт от тима на Дженоа с попадение в 26-ата минута. Само две минути по-късно обаче Макси Лопес изравни, а Давиде Дзапакоста изведе "биковете" от Торино напред в резултата с гол в 35-ата минута - 2:1. Леонардо Паволети бе точен за 2:2 в 67-ата минута, но автогол на току-що появилия се на терена Панайотис Тахсидис минута преди края доближи максимално торинци до трите точки. Диего Лаксалт обаче попари домакините с гол за 3:3 в четвъртата минута на добавеното време и срещата приключи без победител. Торино е девети в класирането с 15 точки, а Дженоа заема 14-а позиция с 11 точки.