Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

Локо (Москва) си намери майстора (видео)

Представящият се отлично от началото на сезона Локомотив (Москва) допусна първа домакинска и общо втора загуба в Премиер лигата. "Железничарите" отстъпиха от приятната изненада Ростов с 0:2 и пропуснаха да се доближат само на 3 точки от лидера ЦСКА (Москва). Гостите от Ростов на Дон пък изместиха Спартак (Москва) от четвъртата позиция.

Преди почивката двата състава действаха предпазливо и не създадоха почти никакви голови положения. В 57-ата минута крилото Дмитрий Полоз откри за Ростов след пас на Александър Бухаров и хубав изстрел в далечния ъгъл. Левият бек на Локо Виталий Денисов можеше да изравни, но мощният му шут беше спасен от Сослан Джанаев.

В края на мача поредната добра контра на гостите завърши с втори гол. Резервата Муса Думбия беше изведен през центъра и спокойно затвърди успеха на тима на Курбан Бердиев.