Гълъбинов и компания свалиха Каляри от върха

Българският нападател Андрей Гълъбинов игра в последните 15 минути за своя отбор Новара при успеха с 1:0 над лидера в Серия "Б" до днес - Каляри. 26-годишният футболист се появи резерва във втори пореден мач, а попадението реализира Гонзалес в 37-ата минута. Победата е втора поред за Новара, като тима вече има девет точки. Поражението пък е първо за Каляри, който бе лидер до днес с 16 точки, но след победата на Кротоне над Ливорно с 3:0 вече южняците са водачи с 17 точки.

Гълъбинов има два гола от началото на този сезон, които реализира в първите два кръга на първенството, а последните две срещи влезе резерва, след като преди това бе твърд титуляр.

7. Чезена 13

Прогнозирай Интер срещу Ювентус и участвай в състезание за 1000 лева на Bettingarmada.com