Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

Грузия направи головата разлика на Гибралтар -48

Отборът на Грузия победи с 4:0 едно от последните футболни джуджета в Европа Гибралтар. Срещата няма значение за крайното класиране в група D от квалификациите за Евро 2016. По този начин скромният тим на гостите вече е с голова разлика 2:50. Припомняме, че Гибралтар участва за първи път в квалификационна кампания за футболен шампионат. В 30-ата минута Мате Вацадзе откри резултата след много добра акция на грузинците през центъра. Малко след това от дузпа Торнике Окриашвили направи 2:0, а Вацадзе с глава направи 3:0 в последните секунди на първата част. В самия край Валерий Казаишвили оформи крайното 4:0.